LEAF Balvas konkurss 2001

2001. gada 14.septembrī, Latvijas Ekonomikas Attīstības Fonds (LEAF) pasniedza balvas konkursa studentu maģistru un bakalaura darbu uzvarētājiem un kā arī par sasniegumiem profesionālajā žurnālistikā.

Aizsākot lielisku tradīciju, pasākumu ievadīja Fonda biedra, Finanšu un kapitāla tirgus uzraudzības komisijas priekšsēdētāja Ulda Cērpa lekcija par Latvijas finanšu tirgu un tā uzraudzības svarīgākajām problēmām.

Par labāko īpaši konkursam sagatavoto darbu tika atzīts un ar naudas prēmiju atzīmēts Uģa Poča darbs “Latvijas reģionālā attīstība – tās novērtēšanas metodes un iespējas”. Balvu par labāko bakalaura vai maģistra darbu saņēma Daina Paula, kura bija iesniegusi konkursam darbu par tēmu “Starpvalstu tirdzniecība un protekcionisma politika: Latvijas ārējās tirdzniecības attiecības globalizācijas kontekstā”.

Fonda balvu par labāko darbu profesionālajā žurnālistikā no Fonda prezidentes Ineses Vaideres rokām saņēma laikraksta “Dienas Bizness” galvenais redaktors Juris Paiders. Šī balva tika piešķirta pateicoties 2001. gada jūnijā izdotajai grāmatai “Pelēkā ekonomika”.