LEAF Balvas konkurss 2002

2002. gada 28.oktobrī, Latvijas Ekonomikas Attīstības Fonds pasniedza balvas konkursa studentu maģistru un bakalaura darbu uzvarētājiem, kā arī par sasniegumiem profesionālajā žurnālistikā.

Studentu darbu konkursā komisija Gran prix šogad nolēma nepiešķirt. Pirmo vietu piešķīra studentei no Latvijas Universitātes Laurai Ausmanei par darbu “Imports un ārējās ekonomiskās politikas instrumentu efektivitāte”, bet pārējie četri konkursa uzvarētājam nominētie dalībnieki Aļina Beguna, Inese Vabale, Inese Sprukta un Lolita Čudare saņēma veicināšanas balvas. Konkursā kopumā tika vērtēti 21 dalībnieka iesniegtie darbi, kurus varēja iesniegt pēc četriem kritērijiem – ekonomiskās domas attīstības veicināšana, ilgtermiņa ekonomisko jautājumu risināšana, ekonomisko problēmu risināšana īstermiņā un sabiedrības iesaistīšana ekonomisko problēmu risināšanā.

Izvērtējot profesionālu žurnālistu veikumu par aktuālām ekonomikas problēmām Grand prix un naudas balvu 500.00 latu apmērā saņēma Guntis Rozenbergs no žurnāla Kapitāls. Apbalvoti tika arī Ivars Andiņš (Lauku Avīze), Natālija Bardovska (Kommersant Baltic), Aleksandra Bulmane (Bizness&Baltija) un Māris Ķirsons (Dienas Bizness).

Pēc balvu saņemšanas studenti prezentēja savus darbus, kā arī klātesošie, diskutējot par ekonomikas jautājumiem, svinēja konkursa noslēguma pasākumu.